12. Sınıflara Yönelik Hızlandırılmış IB Matematik

safakersoy tarafından tarihinde yayınlandı

12. sınıflara özel hızlandırılmış IB Matematik programı.

IB (international bakalorya ) diploma programı eğitimi alan 12. Sınıf öğrencilerine yönelik özel ders ve grup çalışmaları, konu kampları ve soru çözüm programları ile IB Matematik sınavında yüksek başarı tek hedefiniz olsun.

IB Matematik Konu Kampları
Bu programda öğrencilerin eksik oldukları konu detaylı olarak işlenir. Gereken sorular çözülür, soru çözüm teknikleri ve soru çözümlerinde kullanılacak hesap makinesi fonksiyonları öğrenciye gösterilir. Öğrenci 6 temel matematik kokusundan birinin tamamını seçebileceği gibi konunun bir kısmının anlatılmasını da isteyebilir.
IB Matematik Konu Kampları kısa süreli programlar olup istenilen konu / konu parçasına bağlı olarak 2 saat ile 16 saat arasında ders yapılır. Program süresince öğrencilerle beraber konu çalışması ve detaylı soru çözümleri gerçekleştirilir.
Matematik Konu kapları birebir veya grup çalışmaları şeklinde gerçekleştirilir. Özel dersler isteğe bağlı olarak öğrencinin evinde veya ofisimizde yapılır. Grup çalışmaları ise ofisimizde yapılır.

12. SINIF IB Matematik soru çözüm çalışmaları.
Bu çalışmada öğrencilerin çalıştıkları konulardan çözemedikleri yada çözümünü anlamadıkarı soruları detaylı olarak anlatılarak çözülmektedir. Soruların çözümleri IB formatına uygun olarak hazırlanır. Çalışma genellikle 2 ile 4 saat sürer.

Tam IB Programı:
Tam IB Matematik Programı 12. Sınıf öğrencilerine yönelik özel olarak hazırlanmıştır. Bu program SL düzeyinde 80 saat HL düzeyinde 100 saat olarak planlanmıştır. Programda 11 ve 12. Sınıf IB müfredatının tamamı işlenecektir.
12. SINIF konu kampları özel ders saat ücreti: Sl düzeyinde 200 TL, HL düzetinde 225 TL dir. Grup çalışmaları saat ücreti 140TL /kişi olup 2 veya 3 kişilik gruplar halinde yapılacaktır.
12. sınıf Tam IB Matematik Programı ücreti aylık 3000 TL dir.