IB Matematik Yaz Kampı

safakersoy tarafından tarihinde yayınlandı

IB Matematik Yaz Kampı, IB, SAT matematik sınavlarına yönelik birebir Matematik çalışmaları

IB Matematik yaz kampı: Her yıl tekrarlanmakta olan yaz dönemi IB matematik yaz kampı bu yıl da tekrarlanıyor. 17 haziranda başlayacak olan kamp programları 30 ile 40 saat arasında sürecek olup her sene olduğu gibi bu yılda çalışmaların tamamı öğrenci odaklı ve birebir olarak yapılacaktır.

Yaz döneminde yapılacak olan çalışmalar uluslar arası sınavlara hazırlanan öğrencilerin konu eksiklerini kapatarak rakiplerinin önüne geçmeleri için  hazırlanmıştır.

Program öncesinde öğrencilerin eksik olduğu temel matematik konuları belirlenip kendisine özel olarak çalışma programı hazırlanmaktadır.  Yaz dönemi IB, SAT matematik kampı genel tekrar programında günde en az 2 en fazla 4 ders yapılacak şekilde hazırlanan programda dersler gün aşırı olacak şekilde planlanır. Bu programda 30 ile 40 saatlik standart paketlerde 11. sınıfa geçen öğrenciler için IB matematik ön hazırlık programı, 12 sınıfa geçen öğrenciler için ise genel tekrar ve 12. sınıf IB matematik konu hazırlık programı uygulanacaktır. İsteğe bağlı olarak öğrenciye özel programlar da hazırlamak mümkündür.

Özel hazırlanmış matematik yaz kampı programında Algebra, Functions and equations, Circular functions and trigonometry, Vectors, Calculus konuları işlenebilmektedir. Özel hazırlanan programlarda çalışma süresi öğrencinin durumuna ve istenilen konuya göre değişmektedir.

Detaylı bilgi için 05057792060 numaralı telefondan bizi arayabilir yada iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.