Matematik Özel Ders Ankara

safakersoy tarafından tarihinde yayınlandı

Matematik Özel Ders Ankara, Ankara’da ileri seviyede matematik özel dersi almak için tek adres. Matematik dersinin en pratik yolları ve sınavlara hazırlık.

Matematik Özel Ders Ankara, Ankara’da okumakta olan ya da mezun öğrenciler için ileri seviyede matematik dersi.

Kimlere özel ders veriyorum. 

Fen ve Anadolu Liseleri öğrencilerine, Özel okulların IB, Bilim insanı ve fen sınıflarına devam eden öğrencilere, üniversite öğrencilerine, ilk yılında ilk 50.000’e girmiş ama istediği bölümü kazanmak için yeniden sınava girmek isteyen mezun öğrencilere özel matematik dersi vermekteyim.

Matematik Özel Ders Ankara, Aşağıda adı geçen okullardan birinde okumakta iseniz matematik özel dersi almak için beni arayabilirsiniz.

TED Ankara Koleji, Alman Büyükelçiliği Özel Alman Lisesi, Özel Bilkent Lisesi, Ahmet Ulusoy Koleji,Gazi Üniversitesi Vakfı Anadolu Lisesi, Özel Nesibe Aydın Okulları,Özel Arı Anadolu Lisesi, Bilkent Laboratuvar Uluslararası Okul, Alman Büyükelçiliği Özel Alman Lisesi, Özel Nesibe Aydın Okulları, Özel Arı Anadolu Lisesi, Türk Telekom Mehmet Kaplan Sosyal Bilimler Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi, Gazi Anadolu Lisesi, Ankara Atatürk Anadolu Lisesi, Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi. 

 

Matematik Özel Ders Ankara

Matematik Özel Ders Ankara

 

Özel Ders Almak İçin İletişim sayfasındaki telefonlardan bana ulaşabilirsiniz.

Matematik dersi almak için bana ulaştıktan sonra eğer öğrenci belirli temel matematik alt yapısına sahip ise (yapılan ilk görüşmede belirleniyor) öğrenciyi en üst seviyeye çıkarmak için gerekli programı yapıp çalışmaya başlıyorum.