Matematik Özel Ders

safakersoy tarafından tarihinde yayınlandı

Matematik özel ders, ilk ve orta öğrenime devam etmekte olan öğrencilere yönelik matematik özel ders.

Lgs hazırlık

2020 yılında sınava girecek olan 8. Sınıf öğrencilerine yönelik birebir matematik programı. Öğrenciye göre hazırlanan özel programla Lgs sınavında netlerinizi artırın.

Çalışmalarımız öncelikle öğrencinin seviyesinin belirlenmesi ile başlar, öğrencinin seviyesine be hedeflerine göre ders ve çalışma programı belirlenir. Bu program velinin onayına sunulur. Velinin onayından sonra çalışmalara başlanır. Aylık bilgilendirmeler ile öğrencinin durumu veli ile paylaşılır.

Lgs matematik özel ders çalışmaları program dahilinde ciddiyetle devam eder. Program Ağustos ayının sonunda başlar ve sınava kadar devam eder. Bu program ihtiyaç halinde Fen bilimleri, Türkçe ve İngilizce dersleri ile desteklenir.

Bu programın amacı LGS sınavına giren öğrencinin sınava kadar maksimum performansına ulaşmasını sağlamaktır. Çalışma programına uymayan veya uyamayacak olan öğrenciler programa kabul edilmezler.

Üniversite Hazırlık

  • TYT – AYT sınavları Matematik Fizik Kimya Edebiyat programları

Bu programa sadece çalışma tempomuza ayak uydurabilecek hedefleri yüksek ve hedeflerine ulaşmak için tüm çabasını ortaya koyabilecek öğrenciler kabul edilir.

Hedefi olan başarıyı yakalamak için çok çalışmaya hazır tüm lise öğrencileri üniversite hazırlık programına katılabilir. Çalışmalarımız öğrencinin seviyesine uygun olarak eksiklerin kapatılmasına yönelik çalışmaları ile başlar ve yeni konuların detaylı anlatımları ile devam eder.

Program süresince çalışma disiplininin devamı en önemli olgudur. Bu programda başarı tek odak noktası olarak belirlenir. En yeni ve güvenilir kaynaklar kullanılarak sınav performansının en üst düzeye çıkması sağlanır.

Seviyesi belirlenen öğrenciye göre hazırlanacak olan program velinin onayından sonra uygulanmaya başlar.

  • Yurtdışı üniversitelere yönelik sınavlar

SAT, ACT, IB diploma programı, A-level hazırlık sınavı hazırlık sürecinde 10,11 ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik matematik özel ders programı. Üniversite eğitimini yurtdışında almak isteyen öğrencilere yönelik özel ders çalışmalarımız IB ve A-level programları için okulları ile paralel bir program ile Sat sınavında ise öğrencinin seçmek istediği bölüme göre hazırlanacak olan program dâhilinde yapılır.

Yurtdışı sınavlara yönelik özel ders çalışmalarında geçmiş yıllarda çıkmış olan sorular ile çalışma kitaplarında bulunan sorular detaylı olarak anlatılarak çözülmektedir. Bu sınavlarda kullanılması büyük önem arz eden hesap makinesi kullanımı öğrenciye anlatılmaktadır.

Matematik Özel ders çalışmalarımıza yönelik detaylı bilgi için bizi arayabilir yada iletişim sayfasından bize yazabilirsiniz.

Tel: 0505 7792060


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.