Matematik Yaz Kampı (özel ders)

safakersoy tarafından tarihinde yayınlandı

Matematik yaz kampı özel ders çalışmaları, birebir derslerle büyük başarı

Matematik yaz kampı: Her yıl tekrarlanmakta olan yaz dönemi matematik kampı bu yılda tekrarlanıyor. 18 haziranda başlayacak olan kamp programları 30 ile 40 saat arasında sürecek olup her sene olduğu gibi bu yılda çalışmaların tamamı öğrenci odaklı ve birebir olarak yapılacaktır.

Yaz döneminde yapılacak olan çalışmalar üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin konu eksiklerini kapatarak rakiplerinin önüne geçmeleri için  hazırlanmıştır.

Program öncesinde öğrencilerin eksik olduğu temel matematik konuları belirlenip kendisine özel olarak çalışma programı hazırlanmaktadır.  Yaz dönemi matematik kamp programında günde en az 2 en fazla 5 ders yapılacak şekilde hazırlanan programda dersler gün aşırı olacak şekilde planlanır. Bu programda 30 ile 40 saatlik standart paketlerin haricinde öğrenciye özel programlar da hazırlamak mümkündür. Hazır paket programlar 9. sınıf temel matematik konularını içermektedir.

Matematik yaz kampı programında isteğe bağlı olarak öğrencinin kendisini eksik gördüğü konular belirlenerek bu konular için çalışma programı hazırlanmaktadır.

Özel hazırlanmış matematik yaz kampı programında Çarpanlara ayırma, Polinomlar, Fonksiyonlar, Logaritma, Trigonometri, Diziler, Seriler, Permütasyon, Kombinasyon, Binom, Olasılık, Veri analizi, Limit, Süreklilik, Türev, İntegral konuları işlenebilmektedir. Özel hazırlanan programlarda çalışma süresi öğrencinin durumuna ve istenilen konuya göre değişmektedir.

Uluslararası bakalorya özel ders

Matematik yaz kampı özel ders

Yaz dönemi matematik özel ders çalışmalarımız Ankara’da yapılmaktadır. Programa katılmak isteyen öğrenciler 0505 7792060 numaralı telefondan bilgi alabilirler.

21 yıldır Ankara’da matematik özel dersi veren bir eğitimci olarak belirtmek isterimki özellikle üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerin kaybedecek bir dakikaları bile yoktur. Yaz döneminde yapılacak olan çalışmalar üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin konu eksiklerini kapatarak rakiplerinin önüne geçmeleri için büyük bir fırsattır.

Matematik yaz kampı 3 kişilik gruplar halinde ofisimizde yapılacak grup çalışmaları ile de gerçekleşecektir. Grup çalışmalarında konu dağılımları ve ders süreleri aşağıdaki tabloda verilmiştir.

Konular Gün Sayısı/Ders Saati Ücretlendirme Şartlar
Üslü ve köklü sayılar 3 gün/6 saat 700₺/kişi 3 Kişilik grup
Özdeşlikler ve Çarpanlara ayırma 2 gün/6 saat 500₺/kişi 3 Kişilik grup
Trigonometri 4 gün/8 saat 1100₺/kişi 3 Kişilik grup
Logaritma 3 gün/6 saat 700₺/kişi 3 Kişilik grup
Diğer konuların süreleri ve fiyat bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.

Özel Ders ve konu kamplarına katılmak için iletişim